Invia Kopřivnice

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky prodeje zájezdů:

 

Cestovní agentura MH – Michal Hromočuk ( dále jen CA MH) se sídlem Dukelská 690, 742 21 , Kopřivnice , provozovna Štefánikova 984, 742 21, Kopřivnice . IČO 67324142 

 

I. Úvod

 

Cestovní agentura MH – Michal Hromočuk, (dále jen CA ) je autorizovaným prodejcem zájezdů renomovaných cestovních kanceláří (dále jen CK), se kterými má uzavřenou řádnou smlouvu o prodeji zájezdů. Všechny CK jsou řádně pojištěny proti úpadku CK a na českém trhu většinou fungují již řadu let.

 

CA zprostředkovává zákazníkům prodej zájezdů , ubytování, letenek , pronájem vozů , dopravy vybraných českých cestovních kanceláří a zahraničních CK.

 

CA sama není stranou smlouvy o zájezdu či jiné služby cestovního ruchu mezi zákazníkem a pořadatelem, a proto jí ze zprostředkované smlouvy nevyplývají žádné povinnosti, zejména není oprávněna řešit případné reklamace zájezdů.

 

CA není povinna být pojištěna pro případ úpadku, nicméně pořadatelé, jejichž služby zprostředkovává, jsou pojištěni pro případ úpadku ve státě svého sídla.

 

Nabídka zájezdů je sestavována a pravidelně aktualizována na základě elektronicky přijímaných dat od cestovních kanceláří, které jsou pořadatelem zájezdů. Všechny údaje v tomto elektronickém katalogu jsou v době zadání na webové stránky platné. CA nezodpovídá za jejich případné následné změny. Všechna práva vyhrazena. 

 

CA si vyhrazuje právo na chybu zveřejněných cen, termínů a dalších údajů. Pro prodávajícího i kupujícího je závazná pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě.

 

Slevy, které poskytuje CA, stejně jako pořádající CK, nejsou zpětně nárokovatelné a budou aplikovány jen na základě výzvy klienta.

 

Zájezdy si u nás objednáváte za stejnou cenu a za stejných podmínek jako u pořádající CK.

 

II. Objednávka

 

Zájemce může odeslat libovolné množství nezávazných objednávek. CA nemá ve chvíli objednání zájezdu klientem informace o tom, jestli je konkrétní zájezd volný nebo jestli je kapacita zájezdu obsazena, proto u CK dostupnost zájezdu ověří a nezávazně rezervuje. Obratem informuje klienta o dostupnosti zájezdu a o době trvání rezervace. Odešle klientovi konečnou cenu a možné volitelné poplatky (cestovní pojištění, příplatek za stravu, příplatek za balkon atd.) Po odeslání objednávky si CA vyhrazuje právo na opravu případných nepřesností, které mohou výjimečně během nahrávání zájezdů do databáze vzniknout. CA si rovněž vyhrazuje právo odmítnout objednávky, které jsou neúplné, nebo neobsahují správné telefonní číslo, a to i bez odpovědi klientovi.

 

Děkujeme, že jste si vybrali z naší nabídky.

 

Jak postupovat dále:

 

 • Zamluvte si zájezd kliknutím na tlačítko „Objednat“.
 • Jakmile obdržíme Vaši objednávku, ověříme volná místa a zašleme Vám „Potvrzení o rezervaci“ nebo vás budeme informovat tel.
 • Doba trvání rezervace jsou max. 4 dny, u nabídky z Last Minute max. 1 den nebo hodin.
 • Pokud vyplníte počet dospělých osob a dětí (včetně správného věku), spočítám Vám přesnou cenu zájezdu včetně dopravy a všech poplatků. Výsledek a potvrzení o rezervaci Vám oznámíme telefonicky a současně zašleme e-mailem. 

 

Nevybrali jste si z naší nabídky?

 

Můžeme Vám pomoci! Zadejte, prosím, své požadavky v záložce „Napište nám“. Najdeme Vám zájezd dle Vašich představ, provedeme rezervaci a ihned poté Vás budeme kontaktovat.

 

Vybrali jste si a chcete prostřednictvím nás odjet na dovolenou? 

 

Smlouva a doklad: 

 • Zašleme Vám cestovní smlouvu a veškeré dokumenty.

 

Způsob doručení:

 • e-mailem

 

Vyplňte, prosím, cestovní smlouvu a podepsanou ji odešlete zpět: 

 • e-mailem na: info@zajezdyagentura.cz

 

Platby: 

 • Do doby trvání ezervace je potřeba zaplatit zálohu 
   

V případě objednávky:

 • delší než 35 dnů před nástupem
 • 50% z ceny zájezdu 
 • kratší než 35 dnů před nástupem: 100% z ceny zájezdu 
 • Pokud skládáte jen 50%, obdržíte prostřednictvím sms zprávy výzvu k úhradě 2. splátky.Číslo ke složení platby, bude uvedeno na zaslaném v platebním mailu, příp. na cestovní smlouvě
   

Ubytovací poukaz (voucher) a pokyny k odjezdu:

 • Ubytovací poukaz a pokyny k odjezdu obdržíte poštou na adresu, kterou uvedete na Cestovní smlouvě.
 • Pokud chcete zájezd věnovat jako dárek, vyznačte na Cestovní smlouvě zřetelně jinou adresu k zaslání voucheru

 

Odjezd: 

 • Před odjezdem si prosím zkontrolujte platnost Vašich pasů a správnost údajů na ubytovacím poukazu.

 

Přejeme Vám pohodové dny plné nezapomenutelný zážitků. Za CA MH Vám děkuje a přeje krásnou dovolenou

                                                                                                                                            Michal Hromočuk

Vytvářím objednávku...